| Edd_4925 a întrebat:

De ceva vreme tot caut o melodie. Acum 3-4 ani, tot aparea o melodie de la Firma pe tv klumea si pe mtv si nu imi amintesc numele piesei. Am cautat versuri, lista de melodii, albume de la Firma, ca sa imi aduc aminte si nu am gasit nimic, asa ca m-am gandit ca stie cineva despre ce e vorba.
In videoclip aparea actrita aia din Traznitii- Iuliana Margarit, Rocca mi se pare [solistul trupei] si 2 sau 3 brunete, la un moment dat era si o scena de sex, iar la final Iuliana Margarit ardea o hartie in forma de inima. Isi aminteste cineva numele melodiei?

3 răspunsuri:
| ElenaGeorgi a răspuns:

Andre - Flori de tei
Funda te rog

| kaTaadj a răspuns:

N-eatgroove feat. Rocca - Scream

| Margarit_Barbu_Iulia_1976 a răspuns:

Scream trupa Firma