| Bella99 a întrebat:

De la chitara clasica am capatat bataturi la degete sau ce-o fi ele insa nu ma simt comfortabil cum sa scap de bataturile?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, insa de la electrica. Sunt la inceput si repet foarte mult, din cauza asta. Banuiesc ca si tu la fel, fiindca din cate am auzit, este normal. Nu prea ai ce sa faci, se vor duce in timp, odata ce te vei obisnui cu cantatul. E destul de aiurea, eu nu mai pot sa simt nimic cu vreo 3 degete laughing.