| anonim_4396 a întrebat:

De la piesa "Eagles - Hotel California" nu am mai auzit o piesa atat de buna, cu niste versuri atat de profunde si cu o linie melodica asa de unica.
Voi ce credeti?

https://www.youtube.com/watch?v=Z0DO0XyS8Ko

18 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Hotel California e una dintre melodiile mele preferate, dar cand am dat click pe link straight face

| sebby27 a răspuns (pentru CautNume):

Dar cand ai dat click pe link, ti-ai dat seama ca exista o melodie care o surclaseaza, prin urmare devenind noua ta piesa preferata, nu-i asa? laughing

| CautNume a răspuns (pentru sebby27):

Nu, din pacate se pare ca n-avem aceleasi gusturi. sad

| sebby27 a răspuns (pentru CautNume):

Am glumit. Daca iti place Hotel California, s-ar putea sa avem aceleasi gusturi in materie de muzica.

| LikeARollingStone a răspuns:

laughing!
Superba.

| BlackWaltz a răspuns (pentru Wøodenpints):

N-ai dechis link-ul, asa-i? laughing

| Wøodenpints a răspuns (pentru BlackWaltz):

Ăla din întrebare? Nu, de ce? Presupun că-i melodia pe care o știu oricum.

| BlackWaltz a răspuns (pentru Wøodenpints):

Pai si eu credeam la fel, pana am vazut celalalte raspunsuri. Ia deschide-l.

| Wøodenpints a răspuns (pentru BlackWaltz):

Ce dracu...m-am speriat laughing

| BlackWaltz a răspuns (pentru Wøodenpints):

Mie-mi spui ...era sa cad de pe scaun cand am vazut rolling on the floor

| MaliciousDeath a răspuns:

Mda,deci chiar nu ma asteptam.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Şi ce aşteptări mari aveam de la link-ul ăla... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu

| fadnox a răspuns:

Destul de frumoasa melodia, mai sunt si altele si multe altele de postat la sfarsit de intrebare

| sebby27 a răspuns (pentru fadnox):

Ai accesat linkul de dupa intrebare?

| fadnox a răspuns (pentru sebby27):

Da

| BlackWaltz a răspuns:

Da, superb, nu se compara cu toate piesele de la Eagles la un loc.