| anonim_4396 a întrebat:

De unde au aparut atatia fani "One direction"?

10 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Nu stiu de unde, dar in ultimul timp acea "trupa" (da in ghilimele, ca nu o pot numi asa) are multi fani straight face

| TheBloodyRoses a răspuns:

Dracu ştie, da' parcă nu se mai termină x_X.

| ThePoet a răspuns:

E o trupa de toata jena la fel ca si Justin Bieber, asa ca e normal sa fie atata de multi fani. Pacat insa ca toata lumea asculta o formatie care plagiaza si fura idei de la alte formatii originale, dar asa am ajuns...

| alexandra_8523 a răspuns:

U esti fan? Eu una chiar nu stiu ce.s cu fanii astia One Direction...big grin Mie nu prea imi place trupa dar este dragut zayn big grin

| anonim_4396 explică (pentru alexandra_8523):

Nu,nu sunt fan.
Dar cand dau la categoria "muzica", vad ca e plina de intrebari cu "One direction".

| adulahfaapdoøjadjal a răspuns:

Astazi se poarta prostia.

| Ella3133 a răspuns:

I`a adus barza laughing)
Pentru fanii pop sunt o adevarata binecuvantare laughing, si mai sunt si draguti happy

| jrockfreak a răspuns:

E clar, asta e genul de trupa comerciala care e facuta ca sa atraga fetele si alte alea. Nu ar mai fii asa smecheri fara fetele alea a lordevil