| Jenica12 a întrebat:

Sunt fani ONE DIRECTION pe aici? Daca da spuneti-mi si mie ce stiti despre ei. puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Da,eu sunt. Au scris o piesa superba"one thing", daca vrei sa o asculti, uite:http://www.google.ro/......http?/url

| Jenica12 explică (pentru PisicutzaCenusie):

Si eu sunt o mica fana a lor, ma refeream la ceva de genu: Louis adora morcovii, Harry are astm, Liam are o fobie de linguri, Niall mananca tot timpulwinking. Daca mai stii ceva de ei anunta-ma te rog :*

4 răspunsuri:
| AlinaOneDirection a răspuns:

Da, si eu sunt fana a lor. Pai cateva lucrui despre ei. Lui Louis (Boo Bear, Tommo) ii plac morcovi. Zayn - DJ Malik e innebunit dupa privitul in oglinda. Lui Harry (Hazza) ii plac pisicutele. Lui Niall (Nialler) ii place mancarea, mai ales cea de la Nandos. Iar Liam (Daddy Directioner) ii este frica de linguri. happy

| Jenica12 explică (pentru AlinaOneDirection):

Mersi mult, asta stiam dar apreciez ca m-ai ajutat. :*

| TheStory a răspuns:

Nu sunt fani pe aici.