| superpissy40 a întrebat:

De unde imi pot cumpara o harpa? Si daca stiti, in jur de cate milioane costa una? Si ar merita sa imi cumpar una(adica este un instrument muzical care sa te atraga)?

8 răspunsuri:
| Clauvdgg a răspuns:

Nuu.

| superpissy40 explică (pentru Clauvdgg):

De ce nu? Nu ma supar orice ar fihappy

| Clauvdgg a răspuns (pentru superpissy40):

Cine crezi ca ar aprecia in ziua de azi asa ceva? mai e si f. scumpa, e si f. greu sa inveti. Pt. mine, sincer, nu e un intrument care sa ma atraga.

| superpissy40 explică (pentru Clauvdgg):

Ok.Nu ma suparhappy E parerea ta.

| Sebastian1996 a răspuns:

Http://www.muzikia.ro/Harpe/Harpa-Salvi-Daphne-40/
Costa 63.000 (63 de milioane). e cam scumpa, parerea mea.

| N_George_Alexandru_1986 a răspuns:

Am eu daca vrei....si nu la 6300 ron cum spune sebastian...o dau la 2200 ron cu transport inclus

| Emmanuela_Meriem_1991 a răspuns (pentru N_George_Alexandru_1986):

Ai reusit sa o vinzi? As fi interesata

| Dodu_Bella_1990 a răspuns (pentru Emmanuela_Meriem_1991):

Am una si eu si este adusa din Germania arata foarte bine tinand cont ca este foarte veche 0727211605