| Giorgi28 a întrebat:

De unde pot descarca,, Celine Dion - Hymne A L'amitié" fara videoclip?

Răspuns Câştigător
| LTAA a răspuns:

Intri pe:
www. youtube-
mp3.org/
în chenarul alb copiezi:
m.youtube.com/watch?v=xKUouLFvDYA
click pe "Convert". După câteva secunde, îți apar detaliile fișierului convertit. Click pe "Download". În funcție de setările Browser-ului, îți va apărea fereastra pentru a alege Folder-ul în care va fi salvat fișierul în format MP3.

| Giorgi28 explică (pentru LTAA):

Multumesc! mi-ai fost de ajutor

2 răspunsuri:
| oWnYou a răspuns:

Intra pe site-ul acesta http://www.youtube-mp3.org/ si aici copii linkul de sus de la youtube de la melodia pe care o vrei si dai Convert Vido, apoi pe Download si gata :).
Funda? :D