| andreea_8249 a întrebat:

De unde pot descarca si eu melodia yana - eu fara el?

Răspuns Câştigător
| blue95 a răspuns:

Cauta pe www.fisierulmeu.ro sigur gasesti

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai e mai usor sa ti-o iei de pe youtube...fiindca banuiesc ca exista ...downloadeaza gratis programul asta http://www.dvdvideosoft.com/products/dvd/Free-YouTube-to-MP3-Converter.htm si poti sa iti tragi ce melodii vrei

| darrio2007 a răspuns:

Apex dc ++

| Silviu_7167 a răspuns:

Esti sigura ca asta e numele melodiei? Sau numele interpretei? Nu am gasit nimic despre aceasta melodie sau interpreta tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Triluliu fa-ti un cont descarca triluliu si iti iei ce muzica vrei

| irina_3672 a răspuns:

Http://www.fisierulmeu.ro

de acolo imi iau eu toate melodiile :)