| DJohnny a întrebat:

De unde pot descarca doar melodia de pe youtube gratis?

6 răspunsuri:
| giuly a răspuns:

Downloadezi real player free de pe site-ul lor, iar când dai cu mouse-ul pe filmuleţul de la youtube îţi apare o opţiune în colţ 'dolwnload this video'. Apeşi acolo, dai convert şi ai melodia.
Şi merge pentru toate videourile, nu numai pentru youtube...

| rotariurazvan a răspuns:

Uite d epe saitul asta fara nici un download de program www.video2mp3.com

| MâţaD a răspuns:

Downloadezi youtube downloader, si cu ajutorul acestuia downloadezi apoi melodia de pe you tube cu ajutorul linkului acesteia. Apoi o poti transforma in Mp3, daca doresti sa iti ocupe mai putina memorie in telefon.

| BiancaaBd a răspuns:

Www.listentoyoutube.com
copii url`ul melodiei (codu melodiei de sus)
si il lipesti pe site-ul respectiv

| DJohnny explică:

Am siteul si e.net

| MariusGeorge a răspuns:

Trage de pe net Free Fox, iei de pe Youtube si iti converteste in MP3 singur. Daca nu vrei MP3, alegi video.