| Claudia a întrebat:

De unde pot lua muzica romaneasca si straina free? :d Fundoi!

Răspuns Câştigător
| LostHappiness a răspuns:

Http://www.vidtomp3.com/ Bagi acolo in spatiul rezervat un link al unei melodii de pe: YouTube, MegaVideo, Dailymotion, Metacafe, Veoh, Myspace, Break, iFilm, Google Video, Bolt, ClipJunkie, ClipShack, CollegeHumor, FunnyJunk, Glumbert, GoFish, Grouper, Hallpass, MilkandCookies, Putfile, SantaBanta, Sharkle, Shoutfile, Vimeo, vSocial, Yikers, ZippyVideos

Bafta!;)

3 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

De pe youtube, cu youtube downloader, cel mai safe.