| Baronulei a întrebat:

Desi am mai intrebat si azi dimineata,reiau intrebarea; cum pot scoate o melodie dintr-un colaj audio?
Am primit notificare ca mi s-a raspuns de horia2012, dar raspunsul nu-l gasesc,si nici intrebarea de dimineata!?! Cind intru in cont mi se spune ca nu am pus nici o intrebare, si nu am primit nici un raspuns?!?

1 răspuns:
| Andy091193 a răspuns:

Deci, ei videoul, il formatezi in format mp3(foloseste Any Video Converter), apoi mp3-ul il tai de unde pin unde ai nevoie(http://mp3cut.net/).