| laura64 a întrebat:

Din muzica anilor 70 ce ascultati, ce formatii va plac?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Deep Purple, Led Zeppelin, Pink Floyd, Bee Gees, Jimi Hendrix, Eagles, Bob Marley, Boney M, BZN si multe altele. Muzica veche e foarte aproape de sufletul meu. Este o diferenta enorma intre industria muzicala care a fost odata si ce vedem acum. Imi place foarte mult muzica veche, anii 70, 80, 90.

7 răspunsuri:
| mary_1175 a răspuns:

Tomis 2, zorile, generic...

| anuska a răspuns:

Niciunaa

| unikat a răspuns:

Toate melodiile de dragoste, sunt unikate! nu cred ca e nevoie sa dau exemple cei care stiu anii 70 stiu la ce ma referbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wish You Were Here - Pink Floyd
Black Magic Woman - Santana
Money - Pink Floyd
How Deep Is Your Love - The Bee Gees
Hotel California - The Eagles
Sunt multe. Ma opresc aici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Real B

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smokie

| costel_7796 a răspuns:

Zorie, albatros, generic, real b, etc