| DragonFLoW a întrebat:

Ce fel de muzica StrainA ascultati? ce genuri si daca ascultati enumerati 3 formatii/interpreti si 3 calitati ale muzicii lor sau ale formatiilor, pe scurt ce va place. Dar nu bagati formatii pe care habar n-aveti de ce va plac, sau pentru ca le ascultati ca, duuuuuh..., asa face toata lumea.

Răspuns Câştigător
| Alexandra9314 a răspuns:

Rihanna - imi place de cand a aparut. desi s`a schimbat de atatea ori vocea ei e la fel happy Avril Lavigne. ca e singura cantareata punk/rock si ce mai canta care imi place. La a 3-a mai ma gandeschee hee

4 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Si eu o ador pe avril. imi plac in special melodiile innocence is the best damn thing. imi mai place si timbland (carry out si rumors) si eminem(love the way you lie si not afraid)

| DragonFLoW explică:

Sunt bucuros intr-un fel ca nu toti ascultati justin biber, si ca inca se manifesta interes pentru alta muzica decat cea overrated.

| alexandranistor2 a răspuns:

Rihanna

| alexandranistor2 a răspuns:

Rihanna