| lSarcastiquel a întrebat:

Dintre Alexandra Stan si Inna pe cine ati alege si de ce? funda...love struck

Răspuns Câştigător
| serena16 a răspuns:

Clar Alexandra Stan!

7 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

E ca și cum ar trebui să alegi în fecalele cui ai prefera să cazi. Prefer o vană cu apă caldă.

| Cristianne a răspuns:

Două pipițe afone, de unde ai vrea să aleg?

| Wøodenpints a răspuns:

Pe cine aleg să împuşc în gât? Pe amândouă. Femei inutile.

| Lowkee a răspuns:

Greu de zis. cred ca alexandra stan, dar sa fie imbracata ca in videoclipul ala ''lollipop''. altfel, ar merge amandoo deodata...

| lSarcastiquel explică:

LoryZuzu1 ai mare dreptate amandoua canta la fel de bine si de aceea am vrut sa mai aud si alte pareri.

| LoryZuzu1 a răspuns:

Alexandra Stan deoarece canta super bine dar si Inna canta la fel de bine ...acum nu stiu amandoua canta destul de bine Ti-e care ati place?big grin

| Ŧгєคкήάмє a răspuns:

Inna, pentru ca imi plac mai mult melodiile ei, n'am ales'o dupa frumusete ci dupa voce ^^