| LadyM_8234 a întrebat:

Inna sau Alexandra Stan?

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Alexandra Stan? Cea cu videoclipuri porno? rolling on the floor
Normal că Inna, deşi face muzică [,] comercială. A dovedit că are voce şi din câte am văzut este o persoană căreia nu i s-a urcat vedetismul la cap.Românii nu au ştiut să o aprecieze, să ne fie ruşine că în loc să ne mândrim cu cei recunoscuţi în străinătate, râdem de ei şi de batem joc de câte ori avem ocazia.

| DianaLostInDreams a răspuns:

Inna

| Satan13 a răspuns:

Inna.

| Gabi1335 a răspuns:

Inna

| Upz0r3 a răspuns:

Inna

| sadlifetobe3 a răspuns:

Inna lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Eu zic Inna, chiar merita! Alexandra Stan nici nu se compara cu Inna!

Raspuns: Inna.

Pa, pa.