| Brăila_Ana_Cosmina_1997 a întrebat:

Dintre cei baieti din trupa Akcent voi pe care îi îndrăgiţi cel mai mult şi de ce, aţi avut ocazia sa ii cunasteti personal?

3 răspunsuri:
| TheAvenger a răspuns:

Nu-mi place nciunul de la akcent..niște distruși de la un cap la altul.în schimb îmi place de cei de la Dimmu Borgir, în special de Shagrath și ICS Vortex(care nu mai e). http://www.youtube.com/watch?v=eAmMcBQavKE

| Brăila_Ana_Cosmina_1997 explică (pentru TheAvenger):

Sincera sa fiu melodie de asta merge pentru fundal pentru un film medieval

| TheAvenger a răspuns (pentru Brăila_Ana_Cosmina_1997):

Da...thinking ..frumoasă melodie, nu?smug