| Emeraude a întrebat:

Ce user de pe TPU indragiti? Personal, am o pasiune pentru... dar ah, nu zic!laughing

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt prea multi utilizatori, pe care ii indragesc, ii respect si ii apreciez, n-as putea sa aleg doar unul singur. O sa-i numesc doar pe cativa, si imi cer anticipat scuze, fata de toti ceilalti, numele carora n-o sa mentionez (asta nu inseamna, ca v-am uitat, va apreciez pe toti): mariana, ioandelasal, constantaproca, Elianna, bacemi, Gabrielă, Brigaela, mira, Arthur, luciana, Dan, JeSsYkA, onutzu™, ursulika, BRO, Roby67, anad, BlackAndWhite, Zbenguici, micurutza2005, aqualuna, gbrltdr, kiss1, Legiuitoarea, mumoasa, elena, Flav, Sol, Abh, Derye!, Oana, baru, Gânduri albe, vlad_bv, Paul27, kongeriket, Brotacelu, Dragalasul, Carmen, monyk, Silvia, Malvina, Katya, M. S., EUSIATIT, AlanTigergerid, marrr, cristi202, Dany (ordinea n-are nici o relevanta) si multi, multi altii...si nu in ultimul rand - RalucaTPUro. big grin

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu il indragesc pe tipul din poza.Am avut un "crush" cand i-am vazut poza.Noroc ca nu ma aude Mr.Foxwhistling

| Hmmmm a răspuns:

Daca tu nu zici noi de ce am face-o?
eu respect mult prea multi user, si nu cred ca e cazul sa dau nume.stiu ei care sunt!

| marrr a răspuns:

Vlad_bv, dragostea mea neimplinitalaughing

| anka a răspuns:

Drept sa iti spun imi place ABH.

| Adredemesconf a răspuns:

@izabella03 cred ca are mare dreptate.
@marrr are indragit un user care si pe mine m-a ajutat mult.
Eu una nu stiu ce sa aleg, sunt multe persoane care m-au ajutat foarte mult!

| Emeraude explică:

@izabella03: Am intrebat de persoane pe care le indragiti, admirati, etc. In partea a doua am mentionat "pasiune". Imi pare rau daca le confunzi...

@Dolanescu: bun-venit!

@imortal: eu indragesc toti userii, mai putin agramatii si kizii sub 10 ani care pun intrebari la rubrica Dragoste &cowinking.

Cu toate astea, s-au facut remarcati Psiholoaga, Flav (avea raspunsuri bune, dar nu l-am prea mai vazut activ pe TPU in ultima vreme...), Elianna, constantaproca, brigaela, etc.

multumesc pentru raspunsuri, o seara placuta!

| Doddel a răspuns:

Inca nu indragesc pe nimeni, sunt mai nou de aia

| Doddel a răspuns:

Pe Iuly006

| lovenotsex a răspuns:

In primul rand nu cunosc pe niciunul personal, dar ii respect pe toti care dau raspunsuri sincere, si la subiect, nu pentru a primi bonusuri. II respect si apreciez chiar si pe acei cativa care n-au raspuns chiar asa cu bun simt...Sunt multi useri care merita locul pe care sunt. Iar cel mai mult respect ca si raspunsuri Monyk si Iuaaaaa pentru ca e stelista.Respecti pentru toti. Dar tu?

| unione a răspuns:

Pe tine te indragesc

| imortal a răspuns:

Tu stiu ca ma indragesti pe minewinking, iar eu indragesc TPU