| Mkygjitr a întrebat:

O intrebare pentru băieți.
Cum poate o fata sa va faca sa va atașați de ea? Sa o îndrăgiți? Prin ce intrebari si etc?

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

In primul rand ar trebui sa fie expresiva, cel putin in fata mea.
Sunt naspa persoanele care nu iti ofera nicio emotie pozitiva sau negativa. Daca este negativa atunci stii sa o ajuti, sa vorbesti cu ea, iar daca este pozitiva atunci ii vezi zambetul ala larg si te incarci si tu cu energia aia pozitiva.

Daca ea pastreaza un poker face mereu atunci devine cam greu sa stiu cum se simte sau daca simte ceva asa ca prefer sa nu ma atasez de persoane de genul. Imi plac mult persoanele care se uita la tine ca si cum ai fi Di Caprio in tinerete cu toate ca esti un om obisnuit. rolling on the floor

Iti dau si un exemplu concret :
Cand mergi cu o fata la cafea, vorbiti 2 ore (va da chelnerul afara ), te intreaba daca vrei sa mai mergi undeva (mergeti si mai stati 1 ora la pizza), dupa care parca nu vreti sa plecati si va mai plimbati putin printr-un parc si uite asa se fac 5-6 ore rolling on the floor

| Dezsi_Pavel_2003 a răspuns:

Prin multa comunicare si sinceritate, si trebuie sa stau si mult pe langa ea, sa o inviti la activitati sau sa mergeti la un suc ceva poate pentru inceput sa mai vina si alti prieteni daca consideri ca e mai bine(desigur platesti tu pentru ea). In cazul asta puteti deveni prieteni buni si in continuare voi decideti ce vreti sa faceti.