| anonim_4396 a întrebat:

Dintre minunatele voci ale rockului/metalului pe cine preferati?

ca solist/solita?

ce trupe?

as vrea sa stiu motivul

7 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu cred că pot să aleg decăt o singură voce așa că zic 5 favoriți ( ordine nefiind importantă) :
James Hetfield, Axl Rose, Serj Tankian, Freddie Mercury și Ozzy Osbourne.

| TheDarkEmpire a răspuns:

Vocalele lui ICS Vortex (ex-Dimmu Borgir),Ozzy Osbourne,Layne Staley,Jerry Cantrell,Paul Stanley, Freddie Mercury, Bon Scott etc.

| Bogdanux a răspuns:

Metal - Ronnie James Dio, Rob Halford

Rock - Freddy Mercury, David Gilmour

De ce? Asculta si ai sa vezi.

| Bogdanux a răspuns:

@ Miky

Ai gresit adresa...

| Miky a răspuns:

Cred ca o sa imi dati stupid dar mie imi place Tokio Hotel si normal Bill pentru ca au un stil mai diferit :d si versurile lor mi se par intersante

| AndreiAlexandru36 a răspuns:

Adam gontier de la trupa Three Days Grace este cel mai bun pentru ca canta atat de bine!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Avand in vedere ca Escape The Fate este trupa mea preferata, normal ca Craig Mabbitt. Motivul: Asculta doar cateva piese (Behind The Mask, This War Is Ours, World Around Me) si iti vei da seama. Nu ma intereseaza ca nu sunt super faimosi. Asta ma face sa ii iubesc si mai mult.