| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Doreste cineva sa cumpere 2 bilete la concertul Slayer - 4 iunie la Arenele Romane? Pret minim/bilet.Am castigat biletele la concursul prima tv - buletin de prima, dar nu am cum sa ajung la concert fiind luni.

Doresc sa le vand cuiva care vrea sa mearga la acest concert, la un pret accesibil.Persoanele interesate le rog sa imi lase un mesaj si vom lua legatura pentru a va inmana biletele.

6 răspunsuri:
| tzepter a răspuns:

Buna, care este pretul biletelor?

| RazzyFUnik a răspuns (pentru tzepter):

70 ron/buc

| tzepter a răspuns (pentru RazzyFUnik):

Multumesc pentru raspuns. Daca ma hotarasc te voi contacta.

| Caragea_Adrian_1974 a răspuns:

Sal, ma intereseaza biletele la Slayer, ce pret?! - 0723.357.760

| Melcu_Toni_1974 a răspuns:

Sal! mai ai biletele? esti din Bucuresti? si la ce pret?

| RazzyFUnik a răspuns (pentru Melcu_Toni_1974):

Salut mai esti interesat? 70 ron buc maine cel tarziu luni dim le poti avea