| anonim_4396 a întrebat:

Draga TPU, stiu ca intrebarea pe care am sa o pun poate parea fara raspuns si stupida, dar sunt disperataaa, si imi cer scuze pentru intrebarea pe care am sa o pun! deci, era asta vara o melodie la radio, nu ii mai stiu nici versurile, doaaamne, nici artistul, nici nimic, si acum urmeaza cea mai naspa parte, imi aduc aminte atat, doar linia melodica, pe care nu v-o pot zice... stiu asa : i'm on the radiooo, m-m-m-m-m-m-mmmm,m-mmm-mm-mmm-m-mmm-mm, oooo, oooooooo...dar nu astea-s versurile. si mmmm inlocuieste versurile despre care nici o idee. mna, scuzee, dar o caut de mult timp! sad

3 răspunsuri:
| 4ndr33y a răspuns:

Iti dai seama ca nimeni de pe lume nu poate sa-si dea seama de tonalitatea mmmm-urilor si ooooo-urilor? laughing

| Alexuţaaa a răspuns (pentru 4ndr33y):

Da happy e destul de lenta la inceput si dupa aia e ceva rap. si mmmm-urile inlocuiesc versurile pe care nu le stiu. imi cer scuze, dar TPU era ultima mea sperantasa mai gasesc melodia straight face. si nici macar versul ala pe care l-am scris nu cred ca e ala... offf sad

| Alexuţaaa a răspuns (pentru 4ndr33y):

Merci oricum, am gasit melodia! era stereo hearts!