| Christina1 a întrebat:

Dragilor! Imi puteti da informatii despre one direction?(sa fie lungii ca sa am ce citi). Multumescc! DAU FUNDA aa si scrieti-mi si parerile voastre.(daca vreti)

4 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Uan Erecșăn a apărut odată cu văntul. Văntul era negru... făsăit! Apoi a apărut el, cu 2 prune-n capăt și lung de 25cm, iar cu toată forța orgasmică, i-au făcut pe ei.Amen!

| DariaCriss a răspuns:

Despre membrii trupei :
Harry Styles
Harry Styles s-a născut la 1 februarie 1994 în Bromsgrove, este din Holmes Chapel și are o soră mai mare pe nume Gemma. Părinții lui, Anne Cox și Des Styles, au divorțat când el avea doar 7 ani, iar mai târziu, mama lui s-a recăsătorit cu Robin Twist. De mic copil, Harry iubea muzica, fapt ce l-a îndrumat să meargă la X Factor Marea Britanie.
Zayn Malik
Zayn Malik a văzut pentru prima dată lumina zilei la 12 ianuarie 1993 în Spitalul Sf.Luke. Tatăl pakistanez și mama englezoaică, Malik mai are 3 suroribig grinoniya, Waliyha și Safaa, cu care se înțelege foarte bine.
Louis Tomlinson
Louis Tomlinson s-a născut la 24 decembie 1991 și are 5 surori mai mici:Georgia, Charlotte, Félicité, Daisy and Phoebe. Membrul trupei One Direction a spus că Robbie Williams a avut mereu o mare influență asupra lui și că îl idolatrizează. În 2011, mama și tatăl lui vitreg au hotărât să divorțeze.
Niall Horan
Niall Horan s-a născut în Irlanda la 13 septembrie 1994. Părinții lui, Maura Gallagher și Bobby Horan, au divorțat în 1998, iar după ceva timp mama lui s-a recăsătorit. Pentru câțiva ani, el împreună cu fratele lui mai mare au locuit cu mama, după care s-au mutat cu tatăl lor. Băiatul cântă de când era mic la chitară, iar într-un interviu a spus ca ea este cel mai frumos cadou pe care l-a primit vreodată de Crăciun.
Liam Payne
Liam Payne s-a născut la 29 august 1993 și are două surori mai mari pe nume Ruth, respectiv Nicola. El a participat la 14 ani la audițiile X Factor, dar Simon Cowell i-a spus să revină peste 2 ani. Și așa a făcut: în 2010 a participat din nou la X Factor si a ajuns în celebra trupă One Direction.

| fuckyounniga a răspuns:

În 2011, One Direction a câștigat 3 premii din cadrul 4Music Awards, iar în 2012 un premiu Brit Awards și 2 premii Kids'Choice Awards. Să nu uităm și locul I pentru cel mai bun album din topul Billboard 200. Recent, au fost nominalizați în cadrul premiilor MTV Video Music Awards, unde au câștigat toate cele 3 premii.Recent,baietii,au fost nominalizati si la 3 European Music Awards.http://www.onedirectionmusic.com/gb/home