| Christina1 a întrebat:

Heii dragilor! Imi place mult trupa one direction si in special Harry Styles. Credeti ca imi puteti da cateva informatii despre el? (sa fie mai luni va rog). Multumesccc! aaa era sa uit DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AnnnnnaXD a răspuns:

Harry Styles s-a născut la 1 februarie 1994 în Bromsgrove, este din Holmes Chapel și are o soră mai mare pe nume Gemma. Părinții lui, Anne Cox și Des Styles, au divorțat când el avea doar 7 ani, iar mai târziu, mama lui s-a recăsătorit cu Robin Twist. De mic copil, Harry iubea muzica, fapt ce l-a îndrumat să meargă la X Factor Marea Britanie.
- numele lui real/intreg este Harol Edward Styles; Liam ii spune Hazza
- ii plac fetele cu forme
- a avut un hamster care se numea Hamster
- ii place tacos, porumbul dulce si sucul de mere mult
- majoritatea iubitelor lui au fost blonde, dar ii plac si celelalte tipuri de par
- ii place sa-l musti de buza de jos cand va sarutati
- cand a cunoscut o fana a avut o mare tentatie sa o sarute
- are 1, 78
- la pantof are 45
- nu vrea iubite mai invarsta decat mama lui, care are 43 de ani
-. se bucura sa are surori ca asa stie cum sa se poarte su fetele
-. se faleste ca a facut sex cu peste 6 fete
-. mama lui a zis ca e romantic
-. ii plac ochii si zambetul la o fata; a zis ca gaseste o fata de 100 ori mai frumoasa daca zambeste
-. a mers la x factor numai ca sa auda o parere profesionala despre vocea lui
- a zis ca era inca virgin daca nu era x factor
-
- e cel mai mic din 1d
- el a avut idea numelui One Direction
- ii e frica de serpi
- nu ii plac fetele care fumeaza, injura, se drogheaza, urla, se plang de greutatea lor
- ii plac fetele care zambesc mult, sunt amuzante, sunt sarcastice, pot face face carierei lui si carora le place sa se imbratiseze

- ii plac pisicile
-vrea ca prima lui fata sa se numeasca Darcy
- melodia lui preferata este john mater - free fallin'

- ii place sa gateasca
-daca chiar iubeste o fata va gasi o scuza ca s-o sarute la fiecare 5min
- cand vb cu cineva se uita adanc in ochii cineva-ului ala ca sa stie acel cineva ca ii acorda atenie maxima -
- nu a avut par carlionat pana la 12ani
- doarme gol
- ii place sa fie gol, nu numai in pat, ci si ziua
- se supara daca vorbeste la telefon cu louis si louis nu spune "te iubesc" la final
- odata a plans ca s-a certat cu louis
- locuieste cu louis intr-un apartament
- este morocanos dimineata
-este cam lenes, dar ordonat

| Din_Ana_1993 a răspuns (pentru AnnnnnaXD):

Poti sa imi dai site-ul de unde l-ai luat?

| 123surprise a răspuns (pentru AnnnnnaXD):

Vreau si eu site-ul please (puppy eyes) ^^

3 răspunsuri:
| Habarnuamcenumesaimipun a răspuns:

Ii plac fetele cu forme

Liam ii spune Haza

Nu a avut intotdeauna parul cret

Sa uitat ma primul sezon din Violetta doar pentru ca i-a placut parul lui Leon.

Uraste fetele care spun ca sunt grase.

Nu intelege de ce il plac fetele

Ii place sa stea dezbracat

A aparut nid in fata baietilor din 1 d de mai multe ori

Daca ii place o fata ii e rusine sa vorbeasca cu ea