| AylinS a întrebat:

Dupa ce am incarcat un filmulet pe youtube(o melodie) am primit mail-ul asta: Your video, XET$^HD(numele melodiei), may have content that is owned or licensed by WMG.
No action is required on your part; however, if you are interested in learning how this affects your video, please visit the Content ID Matches section of your account for more information.
Ce inseamna mai exact? Multumesc

Răspuns Câştigător
| iHeartKpop a răspuns:

Inseamna ca video-ul tau are continut din WMG.Nu trebuie sa faci nimic dar daca vrei sa vezi cum iti afecteaza video-ul viziteaza sectia Content ID Matches din contul tau pentru mai multe informatii.
sper c-am fost de ajutor