| englishman a întrebat:

Sal TPU am pus un videoclip pe youtube și am primit pe yahoo un mail
în care scria:
Information about your video "Mori de ras (poze funny)"

Dear edymonina,
Your video, Mori de ras (poze funny), may have content that is owned or licensed by The Orchard Music.
No action is required on your part; however, if you are interested in learning how this affects your video, please visit the Content ID Matches section of your account for more information.
Sincerely,
- The YouTube Team

Ce înseamna asta si ce am facut de am primit acest mail

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Melodia din videoclip este problema! Nu ai licenta pentru ea, ca sa o distribui intr-un videoclip pe youtube! Ce trebuie sa faci? Trebuie mai intai sa schimbi denumirea la mp3 (orice nume sa pui) si apoi incarci din nou melodia in videoclip si apoi il incarci pe youtube.