| SelenaGomezFan1 a întrebat:

E adevarat ca Demi Lovato si Miley Cyrus sau drogat am vazut in ziar ca Miley sa drogat dar Demi nu am auzit ca e doar emo dar nu am auzit ca se drogheaza imi spuneti voi daca se drogheaza Demi?

Răspuns Câştigător
| Pisicuța a răspuns:

Cred ca da, da Demi e mai mult lesby decat emo...http://www.acasatv.ro/......oasta.html
Si Miley a fumat salvie care era permisa in S. U. A si au prins-o pe pr. lui Demi ca se droga http://www.acasatv.ro/......ovato.html

25 răspunsuri:
| BellsC a răspuns:

Demi nu e emo. Cei de la Disney spun ca avea niste semne pe mana datorita bratarilor de plastic prea stranse...acum nu stiu, oricum daca ar fi adv. a fost, dar acum numai e.
A fost sau este internata intr-un spital nu pentru nebuni ci pentru ca avea niste probleme emotionale si era cu nervii la pamant.
Unii spun pe net ca ar fi consumat si ea droguri si ar fi consumat alcool destul de mult.cryingsper ca nu)
Miley in schimb fuma iarba...sau ce fuma ea...plante etnobotanice ce contin salvie (in california este legal drogu asta).
XoXo

| Wihaela a răspuns:

Deci.
miley cyrus se drogheaza
demi lovato nu se drogheaza, doar este emo
funda? big grin

| DiannaDia a răspuns:

Este total gresit! Doar Miley s-a drogat cu salvie, demi: Demi Lovato, internata la reabilitare
Demi Lovato a fost internata intr-o clinica de reabilitare, informeaza presa americana.

Vedeta Disney sufera de tulburari de alimentatie si s-a internat la reabilitare pentru a primi ajutorul specialistilor.

Potrivit reprezentantului ei, Demi Lovato are si probleme `emotionale si fizice`.

Demi si familia ei roaga mass-media sa-i respecte intimitatea in aceasta perioada dificila. Regreta ca nu isi poate duce la bun sfarsit turneul, dar spera sa revina la munca in viitorul apropiat, a declarat reprezentantul lui Demi Lovato intr-un comunicat de presa.

Un apropiat al familiei a precizat pentru revista People ca actrita in varsta de 18 ani sufera de tulburari de alimentatie din cauza jignirilor fostilor colegi de scoala.

De asemenea, programul incarcat a coplesit-o pe Demi, insa tot raul spre bine.

| Lexy_8521 a răspuns:

Vedeta ta fovorita Demi Lovato ce am vazut despre ea (in revista Popcorn )este ca este internata intr-un ospiciu la un spital de nebuni laughing nu stiu de ce.

PS : Nu va mai alegeti vedete favorite datorita faptului ca apar la tv intr-un desen animat laughing puneti prea mult accent pe ele dar nu sunt decat niste cu*ve care au aparut la tv ca sa iti faca reclama la fel ca (Miley Cyrus, Demi Lovato, Selena Gomez si Jonas Brothers sau mai nou Justin Biber straight facecare mi se pare total penibil laughing )

Imi cer scuze pentru fanii lor, eu doar mi-am spus parerea sry :d

Ps: Aia nu e emo laughing) total.

| PreetyGirl a răspuns:

Demi se droga si se taia la vene ca sa scape de stres iar acum este inrternata la un spital de boli nervoase ea are multe probleme si din copilarie i-ati revista popcorn de pe luna asta febroarie si sa vezi ca zice si arata si poze cu ea

| alexa21_7276 a răspuns:

Nu e adevarat demi nu se droghiaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este adevărat Miley Cyrus s-a drogat când a împlinit 18 ani. Nu ştiu dacă se mai droghează în continuare. Şi Demi...nu ştiu nu am auzit lucruri bune nici despre ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato nu se drogheaza numa Miley Cyrus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De miley cyrus cred dar de demi nu cred nici macar ca e emo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu Demi lovato nu ar face asa ceva dar din nefericire Miley Cyrus a facut-o! Imi pare rau Miley dar daca esti drogata sau daca nu esti sa nu mai faci asta deoarece este un lucru rau! te rog nu te mai droga iar despre Demi nu s-a drogat si la urez tuturor vedetelor vedetelor sa nu se drogheze!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi u tipo-justin biebre -e un cantaret cool-daca tie nu iti plac vedetele d la tv nu te mai increde -lasa sa la placa la altii-dc ai intrat p acest site daca nu iti plc d aceste vedete -am dreptate fanelor
:*:*?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.cred ca miley se drogheaza.nu vedeti in ce fel arata in noile melodii? si demi am auzit ca a fost insarcinata cu joe jonas si sau despartzit iar demi sa taiat cu lama frate.mai cumparatzi si u popcor, bravo.sa fi la curent frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...miley se drogheaza suta la suta dupa cum arata in noile ei videoclipuri si demi a fost insarcinata cu joe jonas dar s-au despartit si.se mai si taia cu lama si acum este internata intr-un ospiciu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic euwinking miley sa drogat cand avea 18 ani acu nu se mai drogeaza si demi e intarnata intr-o clinicawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi a fost insarcinata de joe jonas si dupa ce s-au despartit ea sa drogat a vrut sasi taie venele si consuma alcool

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar e adevarat chiar se droghiaza maily?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley cyrus se drogheaza! demi niciodata nu sa-r droga o vedeti voi ca pare genu de fata nebuna? de ce va bateti joc de demi si de alte vedete? nu stiti nu mai va faceti pareri ca unele reviste mai si mint.ca -sasi cistige bani.pa si nu-i crede mileycyrusfannr1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato se drogheaza si bea alcool dar si se spune ca este insarcinata cu joe jonas si miley cyrus e o curva si jumate nu mai zic de droguri o sa ajunga vai de capul lor anturajul le strica imi pare rau pentru ele sunt tinere dar viata asta e cruda si buna (singura care nu face din astea e selena gomez ) sper sa nu se apuce si ea de droguri etc.,

| CrazySell a răspuns:

Demi nu e lesbi si da sa drogat si sa taiat cu lama din cauza despartiri de Joe Jonas

| yakusho74 a răspuns:

Miley se drogheaza cu etnobotanice dar demi e doar emo

| anyshy a răspuns:

Miley sa drogat acum nu sia cerut scuze demi nu.si apropo lexy d t cresie nu-ti plac vedetele nu cred ca te pui in stare sa vorbesti despre ele citesti doar partile rele si nu stiu de ce spui despre selena si justin la care nu lea aparut nimic rau doar lui justin ca este mos de 60. dar nu e adevarat cate fete a sarutat nu siau dat seama.

| delii123 a răspuns:

Nu demi lovato o fi ea emo dar ne e atat de proasta incat sa se drogheze.

| delii123 a răspuns:

Nu este advarat ca demi este emo dar sa se drogheze nicioda

| FIRUKA a răspuns:

Nuuuuuuuuuuu! Demi Lovato nu s-a drogat ci ea la drogat pe JOE.Dar Miley Cyrusse drogheaza.

| Doryana11 a răspuns:

Miley da. cat despre demi...habar n-am