| Muflă_7289 a întrebat:

Miley Cyrus sau Demi Lovato?

Răspuns Câştigător
| B3happy a răspuns:

Demi ruulzzz

24 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Cine-s alea?

| DennyxD a răspuns:

Demi Lovato!love struck

| emima a răspuns:

Miley Cyrus tu?

| PisicutaNebunatica a răspuns:

Niciunalaughing

| Simona a răspuns:

Demi Lovato

| Roberto a răspuns:

Demi Lovato.Miley Cyrus este pitipoanca.Si intretine paginile tabloidelor.

| ȚiganTranspirat a răspuns:

Miley Cyrus!

| TheExpert01 a răspuns:

Demi Lovato funda?

| deeapa a răspuns:

Miley Cyrus.Nu stiu de ce va luati de miley stiti bine ca s-a drogat o singura data si asta sin cauza ca parintii ei au avut de gand sa divorteze.Dar de cand s-au impacat nu s-a mai drogat.Si nu este adevarat ca are 6 tatuaje si 3 piercinguri, revista bv vrea doar sa-si umple paginile.Doar nu credetti ca joe jonas a batut-o pe demi cum a scris in revista.Imi place foarte mult stilul miley deci o votez pe Miley

| loredanalorena a răspuns:

Miley cyrus

| DinaraStakhovska a răspuns:

Iii ador ochii si parul decii Miley

| Damasc a răspuns:

Nicolae Guta :O

| RiRi5846 a răspuns:

Demihappy

| Angelique a răspuns:

Demi Lovato tongue

| Maiky a răspuns:

Niciuna amandoua au luat-o pe aratura funda :X?

| gabi45 a răspuns:

Lady Gaga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua drogate...hmm,nici una happy

| AleD a răspuns:

Imi plk ambele dar totusi miley are mai multe melodii care imi plk

| OSCARtoons a răspuns:

Selena Gomez

| Alexoutza a răspuns:

Parerea mea este ca nici una nu este mai presus sau mai prejos.Ca sa scurtam:
-Miley Cyrus:actrita,cantareata,si sincer o fata care se dovedeste ca va ajunge ca si celelalte vedete(scapata de sub control)
-Demi Lovato:actrita,cantareata,putin mai cuminte dar si mai dificila, totusi acelasi rezutat, ca si la Miley Cyrus.
Asta e parerea mea nu te supara pe mine!

| meedanyy a răspuns:

Demi Lovato love struck
Miley Cyrus e o dogata

| Cristianloveilinca a răspuns:

Mie imi place cum canta Demi Lovato

| dydy1243 a răspuns:

Demi lovato fireste...miley a ajuns o drogata cu 6 tatuaje si 3 percing-uri cel putin asa zice bv girl...ei bine sigur nu o mai sufar sad

| deeanalia a răspuns:

Miley Cyrus