| TrendyHedgehog a întrebat:

Am auzit ca demi lovato se drogheaza o fi adevarat sau e doar o minciuna?

Răspuns Câştigător
| Allé_3818 a răspuns:

straight face Este doar o minciuna.
Fundita?

58 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Eu n-am auzit nimic

| Bianka a răspuns:

Nu cred ca e adevaratwinking

| emaalexandra97 a răspuns:

Minciuna

| ElectricChapel a răspuns:

Da. si eu am citit in Bravo Magazine ca cica s-ar droga dar nu prea cred. dar sti cum e... Lindsay, Jessica, acum Demi. Se pare ca toate actritele Disney incep cu dreptul, dar au o cadere. Poate este o depresie, poate o scapare din mana. Mie-mi va placea in continuaore de ea.

| ElectricChapel a răspuns:

Nice... au inceput cu Lindsay, au continuat cu Jessica si Demi, iar now Miley e cea care se drogheaza... foarte tare, nu?

| FataDinVecini a răspuns:

Eu am auzit din revista Bravo si faptul ca a fost respinsa din Sony si steluta ei norocoasa motivul fiind ca se drogheaza.

| cristiansonix a răspuns:

Yeyyyyy daca nu mai sunt toate vedetele ar trebuie sa cada nenorocitul ala de dysney channel te rog doamne

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate...este adevarat. Si eu o iubesc pe Demm` dar asta este cryingbroken heart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, ne cred.Este imposibil!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este foarte adevarat am auzit la scoala multe "da e adevarat"!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! eu a fost internata deoarece era epuizata de la atatea filmari si concerte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e adevarat.se taie se drogheaza.sufera pentru ca s-a despartit de joe. a fost internata intr-un spital de pshihiatrie.cu probleme psihice

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat, se drogheaza se taie dar am auzit ca motivul principal este despartirea de joe jonas si d`aia a unceput sa se drogheze am mah citit undva. ca la filmarile pentru Sunny si steluta ei norocoasa a cazut in genunchi si a inceput sa planga si sa spuna ca ii e dor de Joe. Un alt motiv pentru care s-a internat este ca a lovit o dansatoare cu pumnul in fata recnt am auzit ca a facut si un acc cu masina. Daca vrei sa mah vb id meu este night_angel_died

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se drogheza frate,..., sunt poze pe net
si mai bea alcol
numai din cauza iubitului ei in varsta de 21 de ani care a murit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acet raspuns vreau sal aflu si eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa frate se drogheaza...acum e tinuta in lanturi pe patul de la un spital... e drogata fata straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e adevarat din pacate. mama mea mi-a povestit totul despre asta. stiu, si eu am fost socata cand am aflat, sau atunci cand am aflat ca draga mea miley cyrul se drogheaza si ea, saraca, nu cred ca e constienta cand face ceeea ce face, dar cel mai multa ma doare ca sufera de o boala psihica, si ar putea murii. era idolul meu, dar acum imi place de ke$a. mai vedem noi mai incolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E adevarat 100%

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate a aratat de miley cyrus si na aratat der ea cati fani are nu se droghiaza ca eu am id ei pe lista si nu se droghiaza nu nu cred

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt chiar proaste vedetele aste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu se drogheaza are de fapt a avut probleme psihice si fizice dar acum este in forma maxima si nu s-a drogat niciodata, este doar o barfa asta cu drogatul dar nu este real... ea doar a avut o cadere nervoasa pentru ca se despartise de joe sau nick jonas unul dintre ei si din acest motiv a suferit o depresie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Illy98, e o intrebare buna, dar eu stiu ca demi lovato SE DROGHEAZA! este o nebunie, dar este adevarat! se zvoneste in toata scoala mea! cu placere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adevar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga illy demi lovato nu se dragheaza sa fii sigura!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

e adevarat si nu o spun cu rautate dar tuturor vedetelor li se urca la cap ca pot avea tot ce isi doresc. demi e un exemplu. dupa parerea mea demi crede ca e destul de matura sa se drogheze.cred ca sufera dupa despartirea cu joe jonas, dar nu creed ca asta e un motiv destul de bun pentru a te baga singur in spital.