| AlexaaaBrt a întrebat:

E o melodie de aia mai prosteasca gen:tralaalal la stanga dreapta..mrg e in engleza si are un videoclip in care e un tip cu ochelari de soare si chel(nu mai stiu sigur)si videoclipul e plin de culori puternice cu tot felul de modele(e din vara 20112)...dau funda(stiu ca nu prea am dat explicatii ok dar nu stiu cum sa-i zic altfel)

Răspuns Câştigător
| zddd a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=BJ-CmHZrKHU asta e in spaniola...vezi daca e asta