| ALEXANDRA_7471 a întrebat:

Am ascultat asta vara o melodie, dar nu i-am retinut numele. parca era ceva de genul "Hold..." Dar nu stiu sigur.
Videoclipul. Actiunea era in timp de vara. El (era un tip chel, si in videoclip avea ochelari de soare, si avea o masina decapotabila, rosie parca. nici nu mai retin culoarea ). Tipul respectiv se saruta pe capota masinii cu o fata blonda, in timp ce iubita sau sotia lui il astepta acasa. Cand a vazut ca nu mai vine, a inceput sa-si faca bagajele.
Aveti idee despre ce melodie este vorba? sigh Melodia e de genul alora care se ascult in cluburihappy
Multumesc enorm >big grin

Răspuns Câştigător
| stefaniacristina77 a răspuns:

Hei Alexandralove struck! Adrian Sana-Hold on

2 răspunsuri:
| Irinna a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=DrccMa8nrbc
Poate asta (nu stiu sigur daca la ea te referi).

| AndreDeeaA a răspuns:

Cred ca e adrian sana- hold on http://www.youtube.com/watch?v=X7KYTnCAzAU