| anonim_4396 a întrebat:

E o melodie la magic.fm lenta din anul 1980.nu stiu versuri stiu doar ca mai spune din cand in cand for you.Melodia este data la radio aproape in fiecare seara la ora 00:15.Va rog ajutati-ma sunt chiar disperata ador melodia aia!

Răspuns Câştigător
| Alexandru a răspuns:

Cumva Richard Marx - Right here waiting for you?
Nu sunt sigur, sintagma asta este foarte des folosita in cantece...

5 răspunsuri:
| liongirl a răspuns:

Bună!happy
Încercă să cauţi Black - Wonderful life. Obişnuiesc să o pună destul de des pe Magic FM. E o melodie "magică" pe care eu sincer o ador. Încearcă!happy
Bye!kiss

| ChristinaO a răspuns:

Pai, stiu eu ceva cu "for you" dar nu stiu daca e ceea ce cauti.cred ca e veche, dar nu stiu anul exact. mie asta mi-a venit in minte http://www.youtube.com/watch?v=M502A5iruQk daca nu e ceea ce cauti, o sa ascult totusi sa vad daca o stiu, ca m-ai facut curioasa:)

| Adinutz a răspuns:

Si eu caut o melodie pe care o da tot pe magic fm.soune ceva cu old on my love sau ceva de genul.este cantata de un artist si o artista.stie careva?

| Adinutz a răspuns:

Si eu caut o melodie.este difuzata pe magic fm.si e ceva de genul "old sau hold on my love.este cantata de un si o cantareata! stie careva. e de dragoste si veche