| Caddy1609 a întrebat:

Am auzit o melodie la radio si as vrea sa o gasesc daca ma poate ajuta cineva..tot ce stiu despre ea e ca e ceva gen classic o melodie lenta si tot ce imi aduc aminte din versuri e ceva gen "kiss on the lips"sau ceva pe aproape laughing multumesc!

5 răspunsuri:
| ℓσяєภยş a răspuns:

Ai android pe telefonul mobil? Daca da, descarca-ti " Shazam " si cand mai asculti radio si auzi acea melodie deschide repede telefonul la Shazam si acel "program" iti poate detecta melodia in mai putin de 5 secunde!(trebuie sa fi conectat la internet) Daca nu ai android, nu stiu... Sper sa o gasesti intr-un final!

| yvaine a răspuns:

Poate e : Lady Antebellum - Just a Kiss
Banuiesc ca sunt multe melodii, deci e greu de spus daca asta e piesa. Daca nu e, incearca sa dai mai multe detalii gen: o canta o femeie/barbat,...

Daca raspunsul meu te-a ajutat si daca poti, ajuta si tu cu un vot aici:
http://creator.iqads.ro/NokiaLumia520/creatie/2817