`ello sunt un mare fan Justin Bieber love struck. credeti ca el v'a tine un concert in Romania. sau vine si eu nu stiu. daca da va rog imi spuneti data cat costa un bilet si in ce oras(+judet happy )

32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! eu sunt prietena cu selena gomez si ea se intalneste cu justin bieber si mie imi spune totul. mi-a spus ca o sa vina justin bieber in Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vine la bucuresti si costa un bilet langa scena 500 iar mai inspatre cu 5 randuri300 iar cu zece 100 iar in spate de tot 50