| XatomisX a întrebat:

Era o melodia rock in romana si zicea la refren tac ca mortii? cum se numea melodia

Răspuns Câştigător
| Norvegianul a răspuns:

Habar n-am, eu stiu de "tari ca muntii" de la Trooper, o fi aia.

| XatomisX explică (pentru Norvegianul):

Da asa era laughing) mersi mult eu asa am inteles din refrec ca am fost intr-o rockoteca laughing

| Norvegianul a răspuns (pentru XatomisX):

Hahalaughing Ok atunci, cu placere. Mersi de funda.

5 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Se vede cât înţeleg unii din rock-ul românesc...

| XatomisX explică (pentru Wøodenpints):

Bine ca esti tu destept eu ascult mai mult din afara ce vrei... iar din romana doar iris si cargo

| Wøodenpints a răspuns (pentru XatomisX):

Altceva am vrut eu să subliniez.
Nu-mi pasă ce asculţi tu, deşi după nickname şi avatar mi-am dat seama că asculţi doar chestii din afară, iar din România ceva mai jalnic decât iris nu ai găsit. Cargo sunt ok, deşi nu cred că înţelegi tu melodiile lor.