| StephyMonster a întrebat:

Era o melodie care o dădea des la PROfm,cânta un bărbat și Shakira,era dance, genul Shakirei.O caut întruna printre melodiile Shakirei dar nu o găsesc.Cum se numește?

Răspuns Câştigător
| MaxEnergyzed a răspuns:

La tortura? Asta este mai veche.

7 răspunsuri:
| MeinSieg a răspuns:

Shakira - Rabiosa?
Parca era tot dance.

| StephyMonster explică (pentru MeinSieg):

Nu.Mai cântă un bărbat în melodie.

| BaiatulAnonim a răspuns:

Poate nu era shakira, din ce am ascultat pe profm 1 saptamana as zice ca poate ai ascultat Dev feat. Enrique Iglesias - Naked ( http://www.youtube.com/watch?v=GCJxSMLLsZM ) sau Celia feat Mohombi-Love 2 Party sau Gabry Ponte Feat. Pitbull - Beat On My Drums (asta seamana cel mai mult cu stilul shakirei)

| StephyMonster explică (pentru BaiatulAnonim):

Nu,nu e niciuna dintre ăstea.Sunt sigură că era Shakira, îi recunosc vocea! Sigur e cineva FEAT Shakira pentru că am ascultat toate melodiile de pe ultimele două albume ale ei și nu e niciuna.

| BaiatulAnonim a răspuns (pentru StephyMonster):

Mai e si asta daca te intereseaza big grin o colaborare recenta happy Pitbull - Get It Started (feat. Shakira)