| smilerz19 a întrebat:

Era o piesa care avea ceva versuri de genul
"It's nice to know that you were there,
Think you're acting like you care..."
Mai departe nu mai stiu si nici nu stiu daca versurile sunt exact asa.
Cred ca era de la Miley Cyrus sau vreo alta vedeta Disney. Dar nu sunt sigura. Plz. Dau funda.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Avril Lavigne-My Happy Ending- http://www.youtube.com/watch?v=tQBdflTyiYk

5 răspunsuri:
| oana7335 a răspuns:

Avril Lavigne-My Happy Ending

| KidoSmart a răspuns:

Avril Lavigne-My happy ending e foarte frumoasa melodia(si eu ascult Avrilhee hee)

| smilerz19 explică:

*Cum se numeste piesa?

| smilerz19 explică:

Scuze, ascultam in vremea aia si Avril Lavigne si Miley Cyrus. Le-oi fi confundat. Doamne, ce prostie! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miley Cyrus? confused ce ai mai? este avril lavigne-my happy ending, cel mai de succes hit al ei(dupa girlfriend, si conform statisticilor)... Meritawinking. Ti-as recomanda si avril lavigne-alicie in wonderland, sa-mi zici ce parere aibatting eyelashes.