| anonim_4396 a întrebat:

Era o trupa`... Ei erau chinezi/japonezi/coreeni in orice caz erau de origine din Asia ca` aveau ochii mici. Ceva in genu` Cinema bizarre la stil, la freza, imbracaminte si in nume era ceva cu "...nine" da` nu mai stiu x-(![daca ma puteti ajuta fundabatting eyelashes]

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Alice Nine big grin

funda?

7 răspunsuri:
| Mar a răspuns:

An cafe
the gazette
sau Bing Bang
funda?:O3

| MariaO a răspuns:

Buna!
Stiu unii care seamana cu ce spui tu, dar se numesc "An Cafe"

| 123098lolol a răspuns:

An cafe

| iubita_7611 a răspuns:

Poate vorbesti despre An Cafe.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

The Gazette?
Anli Pollicino?

| Shinaya a răspuns:

Alice Nine! e o trupa japoneza formata in 2004 din: Shou(vocalist). Hiroto(chitara). Tora(chitara). Nao(tobe).