| JustinFanEu a întrebat:

Este adevarat ca JB este mai important decat Barak Obama?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
PEntru pustoaicele 10-12 ani si chiar mai mari, da este. Ce treaba au ele cu Obama daca exista Justin Bieber?

3 răspunsuri:
| Crisis a răspuns:

Flocu' prietenului meu e mai important decat JB si Obama la un loc, fiindca daca n-ar fi el n-ar mai avea oamenii cu ce sa se scobeasca-ntre masele.
Intrebare aiurea, raspuns la fel de aiurea.

| WhiteWolf7 a răspuns:

In primul rand nu mai spuneti JB, JB, inseamna jack Black, in al doilea rand, da, e cel mai important homosexual, pitiponc, si cel mai mare si si mai important vagin cu gura pe care l-ai vazut, el este dovada vie ca o persoana poate trai fara creier. Apropo, de cate ori trebuie' sa trag apa, ca sa dispareti, fan Justin Bieber?

| JustinFanEu explică:

Si crisis nu e aiurea intrebarea. vrei sa raspunzi bine nu nu! big grin pace