| Adya22 a întrebat:

Este cineva interesat/a de Chitara Acustica HORA Reghin Model 12204? Numar corzi: 6 Marime: 4/4 Fata: Placaj tei Culoare: Fata Neagra Spate: Placaj Tei Culoare Spate: Negru Gatul: Paltin Lemn de esenta tare(culoare neagra) Cei interesati lasati un mesaj privat si va dau alte detalii.(valabil doar pentru cei din Bucuresti)

6 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Nimeni.

| Adya22 explică (pentru Kazimir):

Daca esti nesimtit mai bine nu posta, te simti nebagat in seama?happy

| Kazimir a răspuns (pentru Adya22):

Nesimțit? Dar ce am zis? Băgat în seamă? Se pare că tu m-ai băgat în seamă în loc să ignori răspunsul.
App ăsta nu e site de vânzări. Încearcă www.okazii.ro

| Adya22 explică (pentru Kazimir):

Kazimir nu ti-a cerut nimeni parerea, si by the way te contrazici! Te simti nebagat in seama prin raspunsul care l-ai dat "nimeni"! Daca nu ai nici un raspuns folositor la ce mai postezi?happy

| Kazimir a răspuns (pentru Adya22):

Habar n-am ce ai zis mai sus... Sincer mi se cam rupe. Răsupund să fiu nesimțit și să-mi asigur un cazan în iad. Probleme?

| Jackal7 a răspuns:

Pai aici e cam greu sa gasesti cumparator. Mai bine postezi un anunt pe site-uri de profil, www.okazii.ro, www.mercador.ro, www.tocmai.ro. Succes.