| misumisu123 a întrebat:

Este in zalau ceva curs pentru dansuri pe manele?

4 răspunsuri:
| Neberius13 a răspuns:

Cine dracu' ar face un curs pentru datul din fund pe manele?

| Anonim2322343a a răspuns:

Nu cred ca exista.

| GoodDay9 a răspuns:

Astia ce ascultati manele, o sa deveniti mai analfabeti de cat sunteti.
Nu inteleg ce ****, va place la genul asta muzica, eu cand aud o manea ma irit instant, nu suport.Mai vad si la cate unii pe facebook, niste statusuri de manelisti. Daca tot va place genul asta muzical, pastrati-l pentru voi frate.Si nu, nu exista o scoala de dansuri de manele...

| Nucreeed a răspuns (pentru GoodDay9):

I know, right?
/cringe