| anonim_4396 a întrebat:

Este melodia aia in the morning after dark, care e povestea ce vor sa ii faca acelei fete de ce se numeste in the morning after dark? poate cineva sa mi-o povesteasca. tnx

3 răspunsuri:
| Maria_1984 a răspuns:

Pai incerca sa traduci textul!
Si mie mi-a ridicat un semn de intrebare melodia si videoclipul de cand am auzit versul! "I've got a little secret for you I never sleep when comes the night" si putin din refren "When the cats come out the bats come out to playy Yeahh
In the morning after".
Deci e ceva cu pisici, care ies noaptea in intuneric!
Ele apar si in videoclip! Oricum textul e orientativ, metaforic!
Avand in vedere stilul american muzical, videoclipul e mereu captivant, dar scopul il constituie o melodie frumoasa, dansanta!
P. S:Nu'i fac nimic fetei!batting eyelashes

| Maria_1984 a răspuns:

Sau ba da, ii fac ceva.acum am vazut videoclipul!

Si eu sunt in aceeasi situatie ca si tine, acum!laughing
M'ai bagat in ceata! N'am stat sa analizez cu atentie videoclipul!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai iti spun eu : fata aceea este un adept al binelui si raul are tot felul de intruchipari : timbaland, soshy si furtado sunt binele si feresc pe acea fata de rau