| pazy a întrebat:

Este o melodie house de prin anul 2006, interesanta, dureaza ceva peste 6 minute, insa nu stiu cum se numeste.Stiu ca o canta o tipa si se aude o chitara electrica...imi place foarte mult puteti sa-mi spuneti cum se numeste?

4 răspunsuri:
| raul1istetzu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=JDCA-VqVWLg inceraca asta nu stiu sigur daca e asta da numai melodia asta mi-o venit in minte

| andreeafrumoasa a răspuns:

Da! Se umeste :,, Rock of the jam"

| he6emon a răspuns:

Nu dai suficiente detalii pentru a identifica melodia... Iti recomand sa fredonezi cat iti amintesti din melodie (cel putin 10 secunde) pe site-ul asta: http://www.midomi.com/ Da click pe "Click and Sing or Hum" in mijloc-sus si urmeaza instructiunile de pe site. Iti trebuie un microfon legat la calculator sau o camera web cu un microfon incorporat. Metoda de "search vocal" este destul de buna in a identifica melodiile. Succes!