| Angelo99 a întrebat:

Este o melodie noua care se numeste Habibi dar nu stiu cine o canta! O da intr-una la radio... Puteti sa-mi spuneti cine o canta!

Răspuns Câştigător
| Siiiiia a răspuns:

Play & Win - Ya BB?
http://www.youtube.com/watch?v=pCfHKbRuOD4

6 răspunsuri:
| GiiaaBăă a răspuns:

Hakim- Habibi

| Agutzzza a răspuns:

Buna! RAsp coreect pentru tine:
Tony Ray ft.Syn Project-Habibi
Fundita?:!:!::?big grin

| bya2010 a răspuns:

Amr Diab - habibi ya nour el ain http://www.youtube.com/watch?v=aKFowOSRhVI

PS:Ascult-o pana la capat ca sa iti dai seama
Funda?

| albastrel123 a răspuns:

Se cheama" Two-Regrets"! Eu am cautat-o vreo 4 luni si pana la urma am gasit-o fara sa vreau...ascult-o pana la refren...

| yasmy a răspuns:

Buna caut si eu o melodie dar nu stiu cum se cheama ma puteti ajuta! am auzit`o la radio PRO FM ritmul era amuzant si era cantat cu o voce ca a lui donald in melodie canta si o fata si un baiat melodia era in engleza cine ma ajuta dau funda plss mersihappy

| elisandre6 a răspuns (pentru yasmy):

Ai gasit melodia? caa si eu caut acuma una ..tot cv de genu care o canta o tipa