| Mihaelaa98 a întrebat:

Buna ma numesc Andreea. Vreau sa imi iau o chitara acustica pentru a canta rock dar nu stiu de care. Puteti sa imi spuneti ce fel de chitara sa imi iau? Electrica sau normala

Răspuns Câştigător
| foxi a răspuns:

Oricum sa inveti sa canti iti trebuie o chitara rece!

5 răspunsuri:
| UNfriendLY a răspuns:

Electrica

| dragos12 a răspuns:

Acustica prima data.pentru a invata sa canti si pentru a-ti invata degetele.se poate canta rock si pe acustica. dupa aia dupa ce stapanesi mai bine chitara treci pe electricawinking

| VictorRecords a răspuns:

E bine sa inveti sa canti pe o chitara acustica. Dupa un timp poti trece la una acustica.

| lavinik a răspuns:

Eu zic sa-ti ei o chitara care iti place cel mai mult nu conteaza daca e electrica sau normala sper ca te-a ajutat raspunsul meu te pup

| gabyXD a răspuns:

Depinde de ce fel de melodii rock vrei sa canti. eu ti-as sugera pentru genul asta una electrica cea acustica e mai mult pentru alea folk thinking