| HypnoticPoison a întrebat:

Este o reclama la emisiunea Chef de chef cu lautari pe Taraf Tv unde Sorinel Pustiu si mai unu (nu stiu cum se numeste) canta o melodie pe care nu reusesc sa o gasesc, tin minte doar atat "Ce frumoase-s noptile cand le petrec cu tine". Care ma puteti ajuta sa o gasesc? Si va rog fara comentarii malitioase, daca nu puteti ajuta abtineti-va. Tnx

Răspuns Câştigător
| bybylusha a răspuns:

Am cautat-o si eu mult...dar intr-un final am gasit-o...:d:*
http://www.youtube.com/watch?v=4I9ogchcMCE

4 răspunsuri:
| HypnoticPoison explică:

Scoate-iwinking

| HypnoticPoison explică:

Am gasit-o si eu...dar mersi oricum:*

| Woodenpints91 a răspuns:

Mă ustură ochii...

| NFM a răspuns:

Sorinel Pustiu - A cazut un fulg de nea