| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa descarc, doar in e, pentru ca am spatiu mult acolo, dar nu stiu de ce nu se descarca si in E.
Cum fac sa se descarce si in E?

Răspuns Câştigător
| taken a răspuns:

Descarci direct(adica din browser) sau cu utorrent?
Daca ai google chrome:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
Minutul 3:14
Pentru utorrent:
http://www.youtube.com/......ttp?/watch
0:26

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna Madalina, In "E" nu poti descarca,"E" inseamna unitatea optica, acolo unde bagi tu cd-ul.Incearca sa descarci in "D".

| taken a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca la tine E este unitatea optica, nu inseamna ca la toti este asa.

| anonim_4396 explică (pentru taken):

Ok,e posibil, voiam sa iti zic sa incerci sa descarci in adoua partitie a hard disk-ului, in alte le nu poti. Daca la tine a doua partitie a hardului se numeste "E". atunci cand descarci ceva trebuie sa selectezi unde vrei sa descarci.Selectezi "E" in cazul in care asta e cea de-a doua partitie a hardului.Eu am vazut multe calculatoare, dar Cele doua partitii ale hardului sun c si d, E-ul intotdeauna era unitatea optica dar...in fine.

| taken a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca am 3 partitii?
http://www.youtube.com/watch?v=WgBENrVll2g

| anonim_4396 explică (pentru taken):

Ce e cu link-u asta, nu vad nimic, imi zice sa incarc.

| taken a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti-am aratat ca am 3 partitii:C, D, E.
F este DVD RW.
Am gresit link-ul
http://www.youtube.com/watch?v=WgBENrVll2g

| anonim_4396 explică (pentru taken):

Ok,am vazut, ai partitie facuta la instalarea win.E f bine, deci cum am spus, la fiecare download trebuie sa selectezi un de vrei sa se descarce, si selectezi partitia" E".De obicei calculatorul sealveaza numai in c, dar poti alege unde vrei sa descarci.

| taken a răspuns (pentru anonim_4396):

Exact. Asta i-am aratat lui Mădălina279.

| anonim_4396 explică (pentru taken):

Ok,sper sa citeasca si sa aleaga la descarcare, pentru ca la descarcare automat se descarca in c/document setting /bla bla, deci ea trebuie sa aleaga unde sa descarce.