| qwerty996633 a întrebat:

Fani tropical house pe aici?
https://www.youtube.com/watch?v=IODysVrMWkI

10 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Doar daca melodia e faina, in rest nu ma omor dupa stilul asta.
https://www.youtube.com/watch?v=Yifz3X_i-F8&t=1m45s \:d/

| Mădă0611 a răspuns (pentru Jimtheghost):

Https://www.youtube.com/watch?v=yCReBBexdDo :)) rad ca am auzit-o prima data la tomorrowworld si Kygo canta. https://www.youtube.com/watch?v=Mj071XW4CKU \:d/

| Jimtheghost a răspuns (pentru Mădă0611):

Tomorrowworld, Tomorrowland, Ultra, Electric Daisy Carnival, Electric Zoo, these are my dreams

| Mădă0611 a răspuns (pentru Jimtheghost):

Prea nebuneala. Mai misto e sa le vezi pe net big grin, gratuit, confort, sau no, fiecare cu stilul lui de viata. Nu m-as duce nici daca as avea bilet gratuit. Am primit prin 2011 doua bilete pentru concertul lui Dash Berlin, n-am mers, desi le-am primit ca stiau respectivii ca eram fan.

| Jimtheghost a răspuns (pentru Mădă0611):

Eu as fi dat orice sa vad Kasabian, Avicii, Duke Dumont, Tom Odell, Lost Frequencies, Foreign Beggars, Tinie Tempah, Pendulum si John Newman anul trecut. :/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Jimtheghost):

As merge si eu la Tomorrowworld, Tomorrowland, Ultra, Defqon 1, Qlimax, Amsterdam Music Festival., etc daca as avea bani.
Dar la porcarii ieftine gen Untold nu as merge niciodata.

| Jimtheghost a răspuns (pentru anonim_4396):

Glumesti? Untold e aproape la fel de bun ca restul. Uita-te putin la lineup-ul de anul trecut si o sa-ti dai seamawinking Nu se ridica la inaltimea festivalurilor internationale pentru ca inca nu este un festival inernational in adevaratul sens al cuvantului, dar are timp sa fie. E abia la a doua editie anul asta. Primul in lineup-ul din 2016 e Tiesto. Desi nu pot spune ca imi place, e cu siguranta unul dintre cele mai mari nume din EDM in general. Dupa cum stau treburile in sondaje, lumea il vrea pe Skrillex anul asta printre multi altii (Deadmau5, Daft Punk, Calvin Harris etc.) Personal, si eu il vreau pe Skrillex si pe Deadmau5, iar daca ar veni si Odesza, ar fi un festival de geniu. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge si tropical house-ul din cand in cand, dar nu ascult asa des.

| Jimtheghost a răspuns:

Euu happy Dar melodia nu e chiar asa de wow. No offence (daca e facuta de tine).