| gemeni6226 a întrebat:

Sunt aici fani ai acestei piese? Eu sunt una.
https://www.youtube.com/watch?v=EKd6RpX4vmE

2 răspunsuri:
| Jombo21 a răspuns:

Nu prea cred, nu se mai asculta. Cei mai multi (si eu ) asculta nane/azteca/killa.

| gemeni6226 explică (pentru Jombo21):

Sunt 1392159 de utilizatori aici in acest sens puteam primi tot atitea raspunsuri negative nu eram curioasa de raspunsuri negative ce oricine le poate da deci e binefolositor raspunsul tau. Daca eram curioasa ce asculti puneam intrebarea ce ascultati acum cum s-a pus intrebarea ieri la categoria conversatii.Eu nu stiu cum aveti voi in gene voi barbatii sa simtiti o satisfactie imensa sa va contraziceti cu femeile.