sadrian46
| sadrian46 a întrebat:

Fiul meu Cristi are o orchestră.
Să îmi spuneți dacă vă place muzica lui.
https://www.youtube.com/......tps?/watch

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Frumoasa muzica, felicitari!

17 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Suna interesant. E moderna si originala.

| aXy99 a răspuns:

Suna binewinking

| FreddieM a răspuns:

Iubesc genul asta de muzica, canta fain baiatul. Ascult actualmente o tipa americana de mare succes, Lindsay Sterling dar stii prea bine America are o piata mult mai larga, la fel si suportul in industria muzicii, colaborari. Iti pun un link si astept o parere
https://www.youtube.com/......tps?/watch

| sadrian46 explică (pentru FreddieM):

Da, seamană cu ceea ce promovează fiul meu și orchestra lui. Apreciez și eu pe dna aceasta pe care mi-ai prezentat-o.

| FreddieM a răspuns (pentru sadrian46):

Poate se inspira si baiatul, ar putea avea succes macar pe plan national, pacat de talentul lui. N-ar strica sa incerce si ceva mai dinamico-comercial, prinde rapid la public. Canta frumos dar parca lipseste putin ritm, cel putin pentru gusturile mele.

| sadrian46 explică (pentru FreddieM):

El compune împreună cu colegii, eu nu mă pot băga să dau sfaturi, e meseria lui și și-o face cum știe el mai bine. Mulțumesc de sugestii, anyway.

| sadrian46 explică (pentru FreddieM):

Sunt de acord cu dta, dar el, fiul e mai conservator. El vrea în RO. Dar cu Internetul ajungi oriunde.

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Sună super!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să vă trăiască! Asta este adevărata avere a omului. Și da, ne place cum cântă. Chiar dacă nu e ceva clasic suna bine.

Și eu vreau sa învăț să cant la instrumente. happy

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Sti cum se zice,, bine ma,,

| Pamanteanul a răspuns:

Frumos... SA va trăiască. E priceput

| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Super tare ii recomand sa se faca si chitarist la pian in timpul liber

| PuyaTimonel a răspuns:

Chiar suna fain. El la ce canta? La pian sau la vioara? Chiar suna 10+.
Si eu cant la pian, si imi place cum suna.

| sadrian46 explică (pentru PuyaTimonel):

E tipul cu vioara, mai înalt.

| PuyaTimonel a răspuns (pentru sadrian46):

????

| sadrian46 explică (pentru PuyaTimonel):

Https://www.youtube.com/watch?v=UcuFVwKfcP4
2 violoniști. Cel fără barbă e fiul meu.

| sadrian46 explică (pentru PuyaTimonel):

La vioară. Acum face Glovo la Copenhaga, să își cumpere una.