| CiocolataCuPiper a întrebat:

Funda - am asultat la radio o melodie si nu stiu cum se numeste imi doresc atat de mult sa o stiu zicea ceva de genu " i love you the way..." numai atat imi aduc aminte. va rog ajutati-ma puppy dog eyes

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Melodia descrisa de tine este ''Taylor Swift - The Way I Loved You''.

| Crucified a răspuns:

Nu stiu cauta si tu pe google laughing)

| NoLiesJustLove a răspuns:

Love is the way

| CiocolataCuPiper explică (pentru NoLiesJustLove):

Nu e asta, canta o fata si e destul de noua

| Adelina16 a răspuns:

Am gasit-o. Este vorba de melodia Taylor Swift - The Way I Loved You. Uite un link: http://www.youtube.com/watch?v=oAvkyzMLcOo

| CiocolataCuPiper explică (pentru Adelina16):

Nu e asta. cred ca e de o cantareata romanca si cred ca e ceva de genu : i love you the way hold me and let me go